0532 374 23 83 0216 354 95 78

İstanbul İçi Hızlı Nakliyat!

Su Deposu Fiyatları Misyonumuz

Günümüzde kirli su insan hayatı için büyük bir risk faktörünü oluştururken hijyenliği ön plana çıkaracak şekilde imal edilmiş olan su depoları ile sağlığınızı kontrol altına almış olacaksınız. Suyun daha iyi ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi için kullanılan deponun temiz olması önemlidir.

Birden farklı kullanım alanlarında görmüş olduğumuz su depolarının yılda en az 1 defa temizlik yapılması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan firmamızda düzenli periyot aralıkların da su depoların temizliği ile ilgilenmektedir.


Su DEPOSU FIYATLARI

su deposu fiyatlari
plastik su deposu

Pendik'te küçük bir imalathanede başladığı polyester su deposu üretimin, portföyünü genişleterek Pendik’te kurulduğu tesislerinde devam etmektedir. Giderek büyüyen firmamız kurulduğu yıldan bu yana bir çok firmaya hizmet vermiştir. Firmamız yüksek Kalite Standartları İle sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Hizmet verdiği alandaki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir. Bunun gereği olarak önceliğimiz tam ve gerçek kaliteli hizmettir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkemizdir. Kurulduğu yıldan bu yana sektöründe bir marka olmaya devam etmektedir. Günümüzün gereksinimlerini dikkate alarak müşteri talepleri doğrultusunda cam elyaf takviyeyle polyester levha, ctp ve polikeramik döküm küvet ile duş teknesi satışına yönelmiştir.Polidepo Polietilen ve Polyester Depolar Sağlam, Sağlıklı ve Ekonomiktir.

Neden Biz?

plastik su deposu fiyatlarıANTALYA ALANYA SU DEPOSU
PLASTIK SU DEPOSU FIYATLARIDİK SİLİNDİR SU DEPOSU
PLASTIK YATAY SİLİNDİR SU DEPOSUplastik köşeli su deposu

Uzun ömürlü ve sağlıklı polietilen su ve kimyasal depolama ürünleri; koku yapmaz, kir tutmaz, yosun yapışmaz ve hafif güneş ışınlarından etkilenmeyen beyaz renk lineer polietilen hammaddelerden üretilmiştir. Müşterilerimizin isteğine göre renkli depolar da üretilebilmektedir. Polietilen depolarımızı güvencesimizle yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Polietilen su depoları içme suyundan yakıt depolamaya, tekstilden ağır sanayiye kimyasal sıvı depolamaya kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.


100 litreden 25.000 litreye kadar üretimini gerçekleştirdiğimiz polietilen depolar fabrika tesislerimizde yüksek üretim kalitesiyle imal edilmektedir. Küçük ebatlı polietilen depo ürünlerimiz bir banyo için, yazlık için, bahçe için kolayca taşınabilen ideal çözümdür. Polietilen depolar ve tanklar polietilen silindirik dikey depolar, polietilen silindirik yatay depolar, polietilen dikdörtgen (prizmatik) depolar, polietilen konik gıda ve kimya silo depoları, polietilen dört köşe ve yuvarlak tekstil arabaları, yol bariyerleri, zeytin ve turşu salamura depoları olarak geniş bir yelpazede üretilmekte olup, istenilmesi durumunda masa, koltuk, bank gibi sonsuz sayıda ihtiyaçlar için tasarlanıp üretilebilmektedir. Ürünün yatay, dik veya yatay prizmatik olmasının kullanılacak mekana göre sağladığı avantajlar vardır.


Polietilen su deposu, kimyasal depolar, tanklar ve özel ürünler yüksek kalite hammadde yoğunluğuyla modern üretim sistemiyle üretilmektedir. -40°C ile + 60°C, ultraviyole ışığı dayanımı, deniz çevresi ve yüksek dağlarda kullanmak için uygun malzeme kalitesine sahiptir. Piyasa gereksinimleri doğrultusunda Cam Elyaf takviyeyle polyester levha, CTP ve polikeramik döküm küvet ile duş teknesi satışı yapmaktadır. Kurulduğu yılların başından beri içme ve kullanma suyuna el verişli T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı Polietilen Su Deposu ve uzun ömürlü olması ile tercih edilen Akrilik Küvet / Duş Teknesi satışına başlamıştır.