0532 374 23 83 0216 354 95 78

İstanbul İçi Hızlı Nakliyat!

Polietilen Yatay Su Deposu | Plastik Yatay Su DeposuPolietilen Yatay Su Deposu | Plastik Yatay Su Deposu

Polietilen dikdörtgen yatay su depolarımız,plastik dikdörtgen yatay su depolarımız düz zemin ve platformlar için üretilmiştir. Basınç artımı için yükseltilmek istendiğinde basit bir platform üzerine kolayca yerleştirme imkanı verir. Deniz ve deniz seviyesi ortamlar ile yüksek rakımlı dağlarda güvenle kullanılmabilmektedir. Beyaz ve mavi gibi farklı renkleri mevcuttur.

Polietilen Yatay Su Deposu/Depoları,Plastik Yatay Su Deposu/Depolarıında kullanılan Polietilen(plastik), maddenin çok çeşitli yöntemlerle tanecik haline getirilip sıkıştırılması ile elde edilen, doğa şartlarına uzun süre dayanabilen, parlak, parlak olduğu gibi de birçok kimyasal maddenin korozyonuna karşı oldukça dayanıklı, çabuk bozulmayan, saydam katıdır. Evlerimizde polietilen su deposu ( plastik su deposu ) , iş yerlerimizde su sebilleri gibi birçok sanayi dalında kullanılan bu plastik türü, deterjan ve şampuan şişeleri, çamaşır suyu şişeleri, motor yağı şişeleri, çöp torbaları gibi aklınıza gelebilecek birçok alanda görmemiz mümkündür. Site şeklindeki binaların su depoları da polietilen yatay su deposu ( plastik yatay su deposu ) şeklinde tasarlanmaktadır.Polietilen (Plastik) Yatay Su Deposu Fiyatı/Fiyatları hakkında detaylı bilgi için..


Polietilen Yatay Su Deposu/Depolarının,Plastik Yatay Su Deposu/DepolarınınBoyutları 125litre ile 500litre arasında değişmektedir.