Hakkımızda

2000 yılında Polietilen ve Polidepo su depoları, Sanayi ve Silo tipi tanklar, Trafik-Yol Bariyerleri, Su Bariyerleri, C.T.P. ve P.V.C. Çatı Levhaları üretimi başta olmak üzere sektöre ilk adımını atmıştır. Daha sonra üretim ve satış yelpazesine Akrilik Banyo Küvetleri, Yol Bariyerleri, Balık Çiftliği Braket ve Dubaları, otomotiv yan sanayi parçaları v.b. ürünleri de ekleyen POLIDEPO ürettikleri malzemeler dışında siz saygı değer müşterilerimizin isteği doğrultusunda da üretim yapmaktadır.

Polidepo 2008 Yılında SUDAN’ da fabrika kurarak aynı üretim ve satış portföyünü Afrika kıtasında da faaliyete geçirmiştir.
2013 Yılına kadar hızla büyüyen Polmersan, Vizyonu doğrultusunda bir adım daha atarak Sofia, Bulgaristan'da yeni bir üretim tesisini aktif hale getirmiş ve bir Avrupa Birliği ülkesi olan Bulgaristan ile Avrupa'ya kapı açmıştır.

“ Çalışmak Adımız , Kalite Önceliğimiz “ Anlayışı ile hareket eden POLIDEPO dürüst ve çalışkan olmak misyonu ile kaliteden ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Firmamız Ürünlerini Yüksek Kaliteli Malzemelerden Üretmektedir. Plastik Su Depolarımız İthal Polietilenden Üretilmektedir.